40 LET PLANINSKEGA DRUŠTVA SLOVENIJA

Slavnostna akademija in občni zbor

peket, 23. februar 2024 ob 17.00 uri

Spoštovani !

Spoštovani, vabimo vas

• NA slavnostno akademijo ob 40-letnici DELOVANJA Planinskega društva Šempeter

• NA občni zbor Planinskega društva Šempeter

ki bo petek, 23. februarja 2024, ob 17. uri, v avli Osnovne šole Šempeter.

SLAVNOSTNA AKADEMIJA OB 40-LETNICI DELOVANJA PLANINSKEGA DRUŠTVA ŠEMPETER

Člani Planinskega društva Šempeter nosimo v srcu lepoto in ljubezen do narave in gora, ki nas združuje že štirideset let. Slavnostna akademija bo obogatena s kulturnim programom, s svečanim govorom predsednika PD Šempeter in vabljenih gostov, ter s podelitvijo priznanj PZS zaslužnim članom društva.

Veselimo se srečanja z vami, ob tej prav posebni priložnosti!

OBČNI ZBOR PLANINSKEGA DRUŠTVA ŠEMPETER

Predlog dnevnega reda:

• 1. Uvodni pozdrav
  • 2. Izvolitev delovnega predsedstva
  • 3. Poročilo o delu PD Šempeter v letu 2023, finančno poročilo in poročilo nadzornega odbora
  • 4. Program dela PD Šempeter za leto 2024
  • 5. Razrešnica dosedanjemu upravnemu odboru, nadzornemu odboru in častnemu razsodišču Planinskega društva Šempeter ter izvolitev upravnega odbora, nadzornega odbora in častnega razsodišča PD Šempeter za obdobje 2024 -2028

Po izvedeni slavnostni akademiji ob 40-letnici delovanja PD Šempeter in občnem zboru, vas vabimo na pogostitev in prijetno druženje.

V počastitev 40-letnice delovanja Planinskega društva Šempeter bo na spletni strani društva objavljena brošura o aktivnostih in doživetjih.

Vabljeni in prisrčen planinski pozdrav !

Šempeter, 12. 2. 2024                                            Predsednik PD Šempeter
                                                                                Silvester Črepinšek l. r.

POJDITE Z NAMI !

20 let PD Šempeter

Predstavljamo Vam brošuro, izdano ob 20. letnici PD Šempeter

30 let PD Šempeter

Predstavljamo Vam brošuro, izdano ob 30. letnici PD Šempeter

Savinjska planinska pot

Predstavljamo Vam Vodnik po Savinjski planinski poti.